Інтерфакс-Україна
15:08 10.10.2022

Відключення е/е у Києві та області триватиме близько двох годин – ДТЕК

1 хв читати
Відключення е/е у Києві та області триватиме близько двох годин – ДТЕК

За розпорядженням головного диспетчера НЕК "Укренерго" у Києві та Київській області тимчасово обмежено електропостачання частини промислових підприємств та побутових споживачів, тривалість відключень становитиме близько двох годин, повідомила компанія "ДТЕК Мережі".

"Для збереження цілісності енергосистеми НЕК "Укренерго" прийняла рішення про тимчасове обмеження електропостачання в Києві та області. З цим розпорядженням "Укренерго" звернулася до "ДТЕК Київських електромереж" і "ДТЕК Київських регіональних електромереж", – йдеться у релізі "ДТЕК Мережі".

Згідно з релізом, для збалансування енергосистеми країни очікується, що тривалість відключень триватиме близько двох годин.

"Критичні об'єкти соціальної сфери – лікарні, метрополітен, рятувальні служби тощо – забезпечуються електроенергією в повному обсязі", – наголосили в компанії.

Там також зазначили, що енергетики "ДТЕК Мережі" спільно з рятувальними службами роблять все необхідне, щоб максимально швидко відновити нормальну роботу енергосистеми, пошкоджену внаслідок ракетних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури столиці та області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Колегія ДІЯРУ визнала можливою експлуатацію СВЯП-1 з відпрацьованим паливом ЧАЕС до кінця 2034р.

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України в листопаді на рівні 5,3% проти 2,3% у жовтні

Антикорупційна стратегія НАЗК потребує відкритого та прозорого узгодження з громадськістю - Національна асоціація лобістів України

Нацбанк поки зберігає припущення щодо 5-6% дефіциту електроенергії у I кв.-2026

Питання фінансування України на 2026-2027рр. та продовження терміну іммобілізації росактивів треба розглядати окремо – європейський дипломат

НБУ запропонував для обговорення зміни щодо авторизації надавачів фінансових послуг

НБУ очікувано зберіг облікову ставку 15,5%

Держгенонадра реалізувала "ГБЛ-1" Козицького та Карела Острівську нафтогазову площу з перевищенням ціни в 5,5 раза

МЕА підвищило прогноз зростання попиту на нафту у світі у 2025р на 47 тис. б/д, у 2026р - на 93 тис. б/д

Бізнес очікує на готову систему еАкцизу включно із застосунком та рештою компонентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА