12:49 29.07.2022

Верховна Рада створила ТСК з розгляду питань порушення законодавства, що призвели до кризових явищ на енергоринку України

2 хв читати
Верховна Рада створила ТСК з розгляду питань порушення законодавства, що призвели до кризових явищ на енергоринку України

Верховна Рада створила тимчасову спеціальну комісію (ТСК) з попереднього розгляду питань порушення законодавства, що призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та в період збройної агресії Російської Федерації проти України.

Ухвалення відповідного проєкту постанови №7594 у цілому підтримали 268 народних депутатів на пленарному засіданні у п'ятницю, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк у телеграм-каналі.

Серед завдань ТСК - перевірка реалізації заходів, передбачених указами президента щодо гарантування енергетичної безпеки, а також заходів щодо створення страхового запасу природного газу, підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років.

Верховна Рада визначила, що термін діяльності комісії становить один рік від дня її створення, а звіт про виконану нею роботу буде заслухано на пленарному засіданні не пізніше ніж через півроку.

Головою комісії призначили Олексія Кучеренка (фракція "Батьківщина"), а його заступником - Андрія Жупанина (фракція "Слуга народу").

Крім них, згідно з пропозиціями депутатських фракцій та груп, до персонального складу ТСК увійшли Давид Арахамія, Вікторія Кінзбурська, Олексій Красов, Олексій Леонов, В'ячеслав Медяник, Олена Мошенець, Остап Шипайло (всі зі "Слуги народу") та Андрій Кіт (група "Довіра").

Водночас у висновках головного комітету зазначається, що від фракцій "Європейська солідарність" та "Голос", а також від груп "Партія "За майбутнє", "Платформа за життя та мир" та "Відновлення України" не надходило пропозицій щодо складу ТСК.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

Оновлений "транспортний безвіз" з ЄС передбачає низку взаємних зобов'язань щодо ліцензій на перевезення та маркування вантажівок – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА