Інтерфакс-Україна
15:53 04.07.2022

Дефіцит загального фонду держбюджету у травні зріс до 134,9 млрд грн - Мінфін

1 хв читати
Дефіцит загального фонду держбюджету у травні зріс до 134,9 млрд грн - Мінфін

Державний бюджет України за перше півріччя 2022 року виконано з дефіцитом 405,2 млрд грн, зокрема загального фонду – 406,1 млрд грн за запланованого дефіциту на цей період 642,6 млрд грн, такі попередні результати повідомило Міністерство фінансів у понеділок.

Відомство уточнило, що в червні дефіцит загального фонду держбюджету зріс до 134,9 млрд грн зі 113,4 млрд грн у травні, 89,7 млрд грн у квітні та 80,6 млрд грн у березні, тоді як у лютому та січні фіксувалися профіцити – відповідно 1,1 млрд грн та 12 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА