14:55 16.05.2022

"Епіцентр Агро" завершив посівну кампанію

2 хв читати
"Епіцентр Агро" завершив посівну кампанію

Холдинг "Епіцентр Агро", що входить до групи компаній "Епіцентр К", завершив посівну кампанію у п’яти регіонах України на загальній площі 140 тис. га, посівна пройшла згідно з планом.

Як повідомила прес-служба компанії, кукурудзою засіяно 70 тис. га, соняшником – 66 тис. га, гречкою – 2 тис. га, соєю – 1,6 тис. га. Крім того, озимою пшеницею засіяні майже 20 тис. га.

Аграрна група позитивно оцінює стан посівів. Вже проведені дві підживлення посівів азотними добривами, на стадії завершення – планове третє підживлення пшениці. По всій посівній площі пшениці внесені гербіциди та фунгіциди проти хвороб.

"Як і всі учасники агроринку, ми стикнулися з великою кількістю проблем: нестачею насіння, пального та джерел фінансування, а також бронюванням людей, які залучені на посівну. У всіх було чітке усвідомлення того, що ціною наших зусиль є продовольча безпека країни і недопущення світового голоду", – цитує агрохолдинг керівницю центрального офісу департаменту з аграрних питань холдингу "Епіцентр Агро" Світлану Нікітюк.

Складним для "Епіцентра" залишається питання логістики та вивозу зерна з елеваторів. Також компанія продовжує здійснювати операційну діяльність, почала займатися питаннями жнив як озимини, так і ярих культур. Ведеться будівництво елеваторів.

ТОВ "Епіцентр К" створено в 2003 році, відкрило перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Має в Україні мережу однойменних торгових центрів. Також розвиває аграрний напрямок бізнесу з 2016 року. Обробляє понад 160 тис. га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Черкаській та Київській областях. До складу групи входять 20 тваринницьких ферм і 15 елеваторних комплексів загальним обсягом одночасного зберігання 1,5 млн тонн.

За даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Питання перегляду тарифів на е/е для населення до порядку денного засідання Кабміну не включали

Пріоритет "Метінвесту" - залучити до роботи якомога більше колишніх військових - СЕО

Графіки відключень не застосовуватимуть до підприємств, які імпортують 80% електроенергії - Шмигаль

Завдяки сонячній генерації та виходу з ремонту двох енергоблоків АЕС, кілька днів не застосовуються планові відключення, але економити потрібно - Шмигаль

"Укрнафта" завдяки ГРП збільшила добовий дебіт однієї зі свердловин у 25 разів

Основою горизонтального вирівнювання місцевих бюджетів-2025 будуть надходження ПДФО-2024 і статистика населення на початок війни та ВПО

Відключення е/е можуть повернутися з виведенням найближчими днями чергових енергоблоків у ремонт - голова "Енергоатому"

Вимоги до затвердження керівництва українських СК зараз набагато жорсткіші, ніж у європейських країнах - думка

Частка бізнес-продажу в мережі JYSK в Україні в травні 2024 р. перевищила 6%

Заступник міністра фінансів США обговорить у Києві питання посилення санкцій і прибутку від активів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА