Інтерфакс-Україна
18:16 21.01.2022

Рада має намір розглянути законопроєкти про економічний паспорт 27 січня

1 хв читати
Рада має намір розглянути законопроєкти про економічний паспорт 27 січня

Верховна Рада має намір розглянути в першому читанні пакет президентських законопроєктів про економічний паспорт українця №6394-6397 на пленарному засіданні в четвер, 27 січня, повідомив народний депутат Ярослав Железняк ("Голос").

Депутати також у четвер планують розглянути в другому читанні законопроєкт №5719, який покладає на виробників та імпортерів тютюнових виробів зобов'язання сплачувати 5%-й роздрібний акциз з тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну та рідин для електронних сигарет, зазначив Ярослав Железняк.

За його словами, у вівторок парламент планує розглянути законопроєкти №4278 та №4279, які пропонують підвищити неоподатковувану ПДВ вартість міжнародних посилок для фізосіб з EUR100 до EUR150.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПРООН проводить прекваліфікацію компаній, що встановлюють когенераційні установки

Нафта дешевшає завдяки надіям на відновлення переговорів США та Ірану, Brent біля $97,9 за барель

Учасники весняних зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, але Brent залишається вище за $100 за барель

Буданов: оборонізація і реіндустріалізація України – це питання виживання та сили

Мінрозвитку пропонує встановити мінімальні добові норми надання послуг з управління побутовими відходами

Експорт добрив з Польщі в Україну зростає через дефіцит газу та пошкодження українських заводів

Нафтопереробка у світі впала на 5 млн б/д у березні внаслідок конфлікту та сезонного техобслуговування

Україна відкрила ринок Китаю для борошна, проте швидких поставок не буде – думка

"Метінвест" має намір повністю погасити євробонди-2026, вони подорожчали до 98,5% від номіналу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА