Інтерфакс-Україна
16:01 05.10.2021

Ціна газу в Європі стійко перевищує EUR100 за МВт-год, піки наближаються до $1400 за тис. куб. м

1 хв читати
Ціна газу в Європі стійко перевищує EUR100 за МВт-год, піки наближаються до $1400 за тис. куб. м

Ціна найближчого (листопадового) ф'ючерсу на TTF на біржі ICE Futures у вівторок торгується з наростаючою тенденцією, стійко вище EUR100 за МВт-год, свідчать дані біржі.

Так, торги розпочалися з EUR99, а останні операції здійснюються за EUR112-113 за МВт-год, що за поточним крос-курсом означає $1350 за тис. кубометрів. Останній пік - EUR116,185 або $1394 за тис. куб. м.

Загалом за вересень середнє значення контракту "на день вперед" на хабі TTF у Нідерландах - головному газовому майданчику Європи - становить $759 за тисячу кубометрів.

Європа в умовах загального дефіциту постачань газу (газопроводами та у зрідженому вигляді) змушена конкурувати за СПГ із преміальним ринком Азії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА