19:41 19.05.2021

IDS Borjomi Georgia призупинила заводи в Грузії, працівники яких страйкують

2 хв читати
IDS Borjomi Georgia призупинила заводи в Грузії, працівники яких страйкують

Компанія IDS Borjomi Georgia повністю призупинила роботу заводів з розливу мінеральної води "Боржомі" N1 і N2, працівники яких другий день поспіль страйкують з вимогою підвищення заробітної плати і поліпшення умов праці.

"Як компанія високої відповідальності, ми припиняємо роботу обох заводів, щоб уникнути провокацій, організованих профспілковими активістами, які ставлять під загрозу здоров'я і безпеку людей", - йдеться в заяві, поширеній у середу IDS Borjomi Georgia.

При цьому наголошується, що компанія готова в будь-який час відновити роботу своїх заводів.

"Протягом останніх днів значна частина співробітників продовжувала працювати і як і раніше, бажає цього. Однак незаконне блокування вантажівок та інших транспортних засобів, що здійснюється частиною страйкарів, становить серйозну загрозу для наших співробітників, власників транспортних компаній і самих страйкувальників. Саме тому роботу заводів буде відновлено одразу ж, щойно будуть припинені протиправні дії", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у вівторок близько 350 працівників заводів з виробництва "Боржомі" розпочали страйк. Компанія висловлює готовність до конструктивного правового діалогу зі страйкарями-співробітниками і сподівається, що шляхом переговорів буде знайдено оптимальне для всіх рішення. Разом із тим, у компанії IDS Borjomi Georgia вважають нереальною вимогу страйкувальників підвищити зарплати на 50%. При цьому компанія висловлює готовність вже вдруге в період пандемії забезпечити підвищення зарплати відповідно до принципу справедливого розподілу.

IDS Borjomi Georgia входить до IDS Borjomi International, яка керує дев'ятьма заводами в Україні, Росії та Грузії.

IDS Borjomi Georgia управляє двома заводами в Боржомі. У портфелі грузинської компанії такі бренди мінеральної води, як "Боржомі", "Лікані", "Джерела Боржомі", "Бакуріані" і "Мітарби". Компанія експортує "Боржомі" більш ніж у 30 країн світу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА