Інтерфакс-Україна
17:54 17.08.2020

Україна готова розширити експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю - Стефанішина

1 хв читати
Україна готова розширити експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю - Стефанішина

 Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що Україна готова розширити експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю.

"Ми розуміємо, що поширення коронавірусу у всьому світі негативно впливає на світову економіку. Саме тому нам сьогодні слід шукати спільні шляхи для активізації економічної та інвестиційної співпраці між нашими країнами. У цих умовах важливе значення має запуск Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем", - наводить слова Стефанішиної прес-служба віце-прем'єра.

При цьому, за словами віце-прем'єра, українська сторона підтверджує свою готовність до подальшої співпраці в аграрному секторі з Ізраїлем і сталого експорту української сільськогосподарської продукції на ізраїльський ринок.

Зазначається, що на зустрічі Стефанішиної з послом Ізраїлю сторони обговорили використання потенціалу Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила визначення походження для розвитку двосторонньої торгівлі, а також наголосили на важливості роботи спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва й обговорили можливий формат її майбутнього засідання.

"Комісія є ефективним інструментом для розвитку економічної співпраці двох країн і я як її голова української частини з нетерпінням очікую проведення чергового, 12-го засідання комісії, після завершення пандемії", - зазначила віце-прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд оновив правила компенсації за розмінування сільгоспугідь

Через зимові обстріли Росія завдала Україні втрат обсягом майже 50% від всього видобутку газу - Шмигаль

Уряд цього тижня передасть Раді пропозиції щодо міжнародних експертів для відбору членів РП - Підласа

"Енергоатом" за 2024 р. отримав 1,3 млрд грн чистого прибутку

Індустріальний парк - точка зростання економіки і магніт для інновацій, інвестицій і талантів - Василь Хмельницький

Уряд залишив незмінним тариф на е/е для населення до 31 жовтня

Мережа "Епіцентр" відновила роботу після хакерської атаки

Українці отримають рекордні 443 млн грн нацкешбеку за березень, виплати вже в обробці

Підвищення окладів педпрацівникам потребуватиме значних видатків, що під час воєнного стану проблематично - Шмигаль

Корецький вступить на посаду глави "Нафтогазу" з 14 травня – НР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА