Ярославський заявляє про силовий тиск у зв'язку з операцією щодо "Мотор Січ" і просить президента Зеленського втрутитися
Прокуратура після оголошення китайської Beijing Xinwei Technology Group про спільну з DCH заявку до Антимонопольного комітету України (АМКУ) на купівлю "Мотор Січ" додатково наклала арешт на акції, докваліфікувавши формулювання обвинувачення до "державної зради", заявляє власник DCH бізнесмен Олександр Ярославський.
"Паралельно чиниться силовий тиск на співробітників АМКУ з метою перешкодити реалізації домовленостей із китайськими партнерами та перешкодити їм, законним акціонерам підприємства, розпоряджатися своєю власністю", - зазначив він у заяві, переданій агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.
Бізнесмен наголосив, що група DCH готова використовувати свій досвід і знання для того, щоб "Мотор Cіч" розвивалася та працювала на благо України, гарантує збереження та розвиток наявної виробничої бази підприємства, технологій, робочих місць, прав інтелектуальної власності.
"Це дуже важливо, тому що на сьогодні у підприємства фактично немає власника, показники діяльності неухильно погіршуються, і необхідні невідкладні антикризові заходи, щоб не допустити його остаточного знищення... Хочу подякувати президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському за увагу до АТ "Мотор Січ", що є фундаментом українського авіабудування. І від імені DCH та наших китайських партнерів прошу пана президента втрутитися у ситуацію", - заявив Ярославський.