15:39 15.04.2020

Безробітних у Києві за рік стало на 60% більше, їх уже понад 13,5 тис. - директор міського центру зайнятості

2 хв читати
Безробітних у Києві за рік стало на 60% більше, їх уже понад 13,5 тис. - директор міського центру зайнятості

Загальна кількість зареєстрованих безробітних у Києві зросла на 60% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становить понад 13,5 тисяч осіб, заявив директор Київського міського центру зайнятості (КМЦЗ) Віктор Білич.

"Загальна кількість безробітних, зареєстрованих нині (у Києві - ІФ) становить понад 13,5 тисяч осіб. Це на 60% більше ніж в аналогічний період 2019 року", - заявив Білич на брифінгу в середу.

За словами директора міського центру зайнятості, найбільшими категоріями серед безробітних у столиці на сьогодні є: 22% - колишні працівники у сфері торгівлі, 13% - колишні працівники сфери держуправління, 11% - колишні працівники фінансової та страхової сфери, 9% - співробітники підприємств переробної промисловості.

"Порівняно з попереднім роком кількість колишніх працівників сфери тимчасового розміщення та організації харчування зросла майже втричі, будівельної галузі - майже вдвічі, сфери послуг - у 1,9 раза, адміністративна діяльність, торгівля та сфери розваг і відпочинку - у 1,7 раза, підприємства переробної промисловості, транспорту, держуправління на цей період у півтора раза перевищують показники минулого року", - розповів Білич.

Він зазначив, що з січня місяця київські роботодавці розмістили майже 8 тисяч вакансій, що на 34% менше ніж у 2019 році.

"На одну вакансію в Києві сьогодні претендують у середньому дві людини, якщо брати так званий метод співвідношення. Як правило, у Києві більше ніж один до одного в попередні періоди не було", - говорить керівник КМЦЗ.

Найбільша конкуренція за отримання вакансії спостерігається у сфері управління - тут на одне місце претендують одразу 18 безробітних. Найменша кількість претендентів на посади кваліфікованих працівників з інструментом, представників найпростіших професій та осіб без професій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Акціонери Ferrexpo на річних зборах відхилили низку пропозицій ради, а незалежні акціонери знову не схвалили переобрання Лісовенка директором

EVA планує відкриття салонів краси на базі магазинів нового формату EVA BEAUTY

Графіки погодинних відключень е/е через дощі застосовуватимуться в п'ятницю цілодобово - "Укренерго"

Девелопери житла враховують нові вимоги до інклюзивності в майбутніх проєктах і адаптують уже збудовані об'єкти

"Укрнафта" підвищила дебіт родовища на 17% за рахунок застосування нової технології

Комісія Ради вважає економічно необґрунтованою спробу передати БЦ "Гулівер" в управління АРМА

Стефанчук поки що скептично ставиться до економічного бронювання від мобілізації

Низка державних компаній хочуть стати корпораціями – Мінекономіки

Укрексімбанк здійснив зміни у правлінні

Зниження активності СЕС через щільну хмарність не дозволило зменшити час застосування обмежень е/е - "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА