Інтерфакс-Україна
14:41 22.10.2019

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження щодо анулювання ліцензії NewsOne

1 хв читати
Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження щодо анулювання ліцензії NewsOne

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відкрив провадження у справі про анулювання ліцензії телеканалу NewsOne.

"Справа розглядатиметься в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними в справі матеріалами", - повідомляється на сайті ОАСК у вівторок.

Як повідомлялося, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення подала позов до ОАСК про анулювання ліцензії телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години").

Раніше, наприкінці липня, Нацрада з телерадіомовлення під час позапланової перевірки NewsOne зафіксувала порушення у зв'язку з наміром каналу провести телеміст із російським телеканалом "Россия 1". Член Нацради Сергій Костинський заявляв, що якщо факти порушень - розпалювання ворожнечі - підтвердяться, то, за його прогнозами, до NewsOne буде застосовано санкції.

Пізніше Нацрада з телерадіомовлення повідомила про намір звернутися до суду щодо анулювання ліцензії NewsOne через трансляцію передач з ознаками розпалювання ворожнечі в українському суспільстві.

6 вересня до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов від телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години") про визнання протиправним рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про призначення позапланової виїзної перевірки телеканалу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

Темпи експорту зерна відстають на 5 млн тонн від минулорічних - Мінагрополітики

Повернення до довоєнних умов агроторгівлі не буде, напрацюємо компромісний варіант співпраці – міністр

Понад 1560 заявок зареєстровано на участь у третій групі програми REDpreneurUA

ІП "Формація.Львів" вже має 7 резидентів-виробників, після 2028 р. планується понад 50

Споживання е/е відчутно знизилося через потепління та сонячну погоду

Ціни на курячі яйця вперше з початку лютого подешевшали до 57,68 грн за десяток

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА