Інтерфакс-Україна
19:55 06.09.2019

Держпідтримку АПК буде переглянуто в бік збільшення програм із викупу земель

1 хв читати

Державну підтримку агропромислового комплексу через кілька тижнів буде переглянуто в бік збільшення програм, пов'язаних із викупом землі, повідомив голова комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради Микола Сольський.

"Наразі ми визначаємося, який саме формат вони матимуть, але вже можу запевнити, що значна частина піде на програми, пов'язані з викупом землі", - наводяться його слова в повідомленні Громадської коаліції за скасування земельного мораторію.

Як повідомлялося, в бюджеті-2019 за програмами державної підтримки АПК передбачено 800 млн грн на підтримку фермерів, 244,5 млн грн - кредити фермерським господарствам, 127,2 млн грн - здешевлення кредитів для аграріїв, 400 млн грн - підтримку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників і ягідників.

На програму підтримки тваринництва, зберігання і переробки сільгосппродукції, а також рибництва у 2019 році заплановано 3,5 млрд грн, на програму фінансової підтримки сільгоспвиробників (дотації на придбання с/г техніки, обладнання, вагонів) - близько 881,8 млн грн.

Громадську коаліцію за скасування мораторію на землю створено 21 червня 2018 року. Серед ініціаторів та членів коаліції - Центр економічної стратегії, Український клуб аграрного бізнесу, Незалежна асоціація банків України, Українська Гельсінська спілка за права людини, Асоціація "Укрсадпром", Спілка українських підприємців, Насіннєва асоціація України, Стратегічна група радників з підтримки реформ (SAGSUR) та інші.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА