Інтерфакс-Україна
11:56 12.07.2019

Понад 3 тис. друкованих ЗМІ виходили в Україні в першому півріччі 2019 році - Держкомтелерадіо

1 хв читати
Понад 3 тис. друкованих ЗМІ виходили в Україні в першому півріччі 2019 році - Держкомтелерадіо

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) інформує, що в першому півріччі 2019 року в Україні виходили 3 тис. 143 друкованих видання сукупним тиражем 607,2 млн екземплярів.

"Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова" оприлюднила статистичні дані про випуск друкованих ЗМІ в першому півріччі 2019 року. Загалом у цей період в Україні виходили 3 143 видання загальним тиражем 607 172 900 екземплярів, серед них - 1 371 газет і 1 772 інших періодичних та продовжуваних видань", - йдеться в повідомленні прес-служби Держкомтелерадіо.

Зазначається, що найбільшу кількість видань випущено в Києві (1 174), Харківській (268), Дніпропетровській (180), Львівській (173) та Одеській (124) областях.

Переважна більшість друкованих ЗМІ виходила українською мовою - 1 321, українською та російською - 533, російською - 497, англійською - 67.

Однак, за даними Книжкової палати, при цьому сукупний тираж видань російською мовою (267 167,4 тис. примірників) перевищує сукупний тираж друкованих ЗМІ українською мовою (208 927,6 тис. примірників).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Документи на суму більш ніж EUR1 млрд заплановані для підписання на бізнес-саміті Україна-ЄС у Брюсселі в середу

Мінрозвитку почало підготовку ППП щодо частини зернового термінала порту "Чорноморськ" та майна ДП "АМПУ"

Зеленський анонсував додаткові економічні заходи щодо податків, детінізації та підтримки українців та бізнесу

Видатки загального фонду держбюджету у I кв.-2026 зросли на 7,1% до I кв.-2025

НКРЕКП розпочала імплементацію закону щодо інтеграції енергетичних ринків з ЄС

Реальний ВВП України скорочується третій місяць поспіль, зниження у І кв. склало 0,6% - ІЕД

Виробники сиру в Україні очікують спаду попиту та готуються до труднощів з експортом на Близький Схід – аналітики

"Данська" модель купівлі зброї для України під загрозою через ПДВ та ввізне мито – депутатка

Свириденко заявила про потенціал спрощення умов для розвитку розподіленої генерації, мета – 4 ГВт

Держпродспоживслужба працює над відкриттям ринку Алжиру для української курятини, яловичини та молочних продуктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА