Інтерфакс-Україна
13:51 08.07.2019

"Нафтогаз України" 8 липня розпочне road show євробондів в євро

1 хв читати
"Нафтогаз України" 8 липня розпочне road show євробондів в євро

НАК "Нафтогаз України" 8 липня розпочне зустрічі з інвесторами в Лондоні та Франкфурті, за підсумками яких планує розмістити випуск 5-річних євробондів в євро, повідомило "Інтерфаксу" джерело в банківських колах.

Організаторами операції призначені Citi та Deutsche Bank.

"Нафтогаз України" очікує якнайшвидшого дозволу Кабінету Міністрів для виходу на ринок єврооблігацій з метою забезпечення закупівлі газу та формування достатніх його запасів для успішних переговорів із російським "Газпромом", повідомив минулого тижня голова правління НАК Андрій Коболєв.

Останнього разу вийти на ринок євробондів "Нафтогаз" намагався восени минулого року. Тоді компанія розраховувала зробити запозичення в доларах, орієнтир дохідності випуску становив 10,9%. Однак в результаті "Нафтогаз" вирішив відкласти розміщення, пославшись на несприятливу ринкову кон'юнктуру.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

MIGA надало EUR185 млн гарантій BNP Paribas та ING Bank для збільшення операцій їх дочірніх банків в Україні

Дефіцит бюджету України з витратами на оборону 5% ВВП складав би 0,2%, це хороша стартова позиція після війни – Марченко

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА