08:55 21.02.2019

Black Iron підписала меморандум із Glencore про проведення переговорів щодо фінансування проекту випуску ЗРС на Шиманівському родовищі

2 хв читати
Black Iron підписала меморандум із Glencore про проведення переговорів щодо фінансування проекту випуску ЗРС на Шиманівському родовищі

Канадська гірничорудна компанія Black Iron з активами в Україні оголосила про підписання незобов'язувальної угоди (меморандуму) з дочірньою компанією Glencore plc щодо проведення переговорів про будівництво підприємства з виробництва концентрату на Шиманівському родовищі залізних руд.

Як повідомляється в прес-релізі Black Iron у середу, меморандум про взаєморозуміння з дочірньою компанією Glencore plc передбачає, що сторони погоджуються брати участь в офіційних переговорах щодо фінансування будівництва Шиманівського проекту залізної руди.

При цьому наголошується, що Black Iron проводить переговори з іншими компаніями.

"Я радий вітати Glencore як зовнішнього інвестора для будівництва Шиманівського проекту, а також їхню згоду працювати з нами, щоб забезпечити додаткове фінансування. Участь Glencore значно зміцнює наші можливості та спирається на їхню велику міжнародну мережу, досвід і знання ринку", - наводиться в прес-релізі думка гендиректора компанії Мета Сімпсона (Matt Simpson, Black Iron's CEO).

Black Iron у жовтні 2010 року придбала у Geo Alliance Group Limited інвестиційної групи EastOne українського бізнесмена Віктора Пінчука кіпрську "дочку" Geo-Alliance Ore East Limited разом із ліцензіями за $13 млн, пізніше перейменувавши її в BKI Cyprus. Основні активи - 99% у ТОВ "Шиманівське Стіл" і "Зеленівське Стіл" (обидва - Дніпро).

У липні 2013 року після низки проблем із реалізацією проекту Black Iron повідомила про угоду з найбільшою українською гірничо-металургійною групою "Метінвест" щодо розвитку своїх залізорудних активів. Metinvest B.V. заплатила Black Iron Inc. $20 млн і придбала 49% у BKI Cyprus. Однак пізніше "Метінвест" вийшов із проекту.

Станом на середину листопада 2017 року капіталізація Black Iron, згідно з її презентацією, становила 20 млн канадських доларів, оборотний капітал на кінець вересня дорівнював $5,2 млн.

Відповідно до презентації, Шиманівське родовище має 355 млн тонн виміряних і 290 млн тонн вивірених запасів, а також 188 млн тонн передбачуваних. Вміст заліза у виміряних запасах - 32%, магнетиту - 19,5%.

Шиманівське залізорудне родовище оточене п'ятьма іншими діючими видобувними підприємствами, серед них залізорудний комплекс ArcelorMittal. Наявна інфраструктура, зокрема доступ до електроенергії, залізничних і портових об'єктів, на думку Black Iron, дасть змогу швидко реалізувати проект до стадії виробництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

"Укрнафта" планує побудувати у 2024 р. ще близько 100 МВт газової генерації

"Метінвест" має стратегію переходу до виробництва "зеленої" сталі, є проєкти з нарощування випуску окатишів DRI - CMO

НБУ очікувано знизив облікову ставку до 13%

"Енергоатом" найближчими днями виведе в плановий ремонт енергоблок 1000 МВт

"Київтеплоенерго" придбає 15 когенераційних установок сумарною потужністю 60,5 МВт за 1,125 млрд грн

"Укрнафта" планує залучити фінансування Deutche Bank на будівництво маневреної генерації

Девелопер Ocean Mall готує його до відкриття до кінця року і готовий брати участь у приватизації Ocean Plaza

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА