ЄБРР упевнений у здатності уряду України підтримувати необхідні темпи реформ в 2019 р

Президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті впевнений в здатності уряду підтримувати необхідні темпи реформ в Україні в 2019 році, незважаючи на те, що це відбувається в рік подвійних виборів.
"Ми маємо обґрунтовану впевненість у тому, що уряд працюватиме стабільно і реформи триватимуть", - сказав він в ході другого засідання Національної інвестиційної ради в Давосі (Швейцарія) в середу.
Він підкреслив, що вважає багато реформ безповоротними, проте низка змін вимагають, на його думку, більш сконцентрованої роботи.
"Багато реформ почалося, і складно буде їх переробити, навіть якщо хтось цього і захоче. Однак хочеться побажати вам і уряду успіху в таких сферах, як приватизація і комерціалізація державного сектора, в реформі правосуддя, чесної конкуренції, енергобезпеки, ефективного регулювання, лібералізації ринку, диверсифікації та збільшенні виробництва, а також оздоровлення фінансового ринку", - вказав С.Чакрабарті.