Інтерфакс-Україна
13:58 24.09.2018

Заступник міністра інфраструктури виступає за передачу Дарницького моста Києву для завершення його будівництва

1 хв читати
Заступник міністра інфраструктури виступає за передачу Дарницького моста Києву для завершення його будівництва

Дарницький міст необхідно передати на баланс Київміськдержадміністрації.

Таку думку висловив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань під час публічної бізнес-дискусії "Інвестування в транспортну інфраструктуру України - можливості, виклики, рішення" в Києві в понеділок.

"Сума завершення будівництва - EUR60 млн. Сума для Києва цілком посильна. А "Укрзалізниця", звісно, не хоче добудовувати цей міст. Це зрозуміло, тому треба передати його Київській міськдержадміністрації", - сказав він.

При цьому заступник міністра повідомив, що завершенню будівельних робіт на Дарницькому мосту перешкоджає заборгованість перед турецьким підрядником.

За його словами, Мінінфраструктури не погоджується із сумою заборгованості, нарахованої за рішенням арбітражного суду (приблизно 120 млн грн, включаються упущена вигода та штрафні санкції), і вважає, що її може бути зменшено в рази.

В.Довгань наголосив, що коли щодо заборгованості перед турецьким підрядником буде знайдено оптимальне рішення, виникне можливість передачі моста на баланс Києва та закінчення його будівництва.

Як повідомлялося, на початку 2018 року Мінінфраструктури України розглядало можливість залучення кредитних коштів для завершення будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро в Києві (так званий міст Кірпи, Дарницький міст).

Раніше у міністерстві наголошували, що вважають можливою передачу на баланс Києва залізнично-автомобільного моста через Дніпро лише після закінчення його добудови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА