Інтерфакс-Україна
11:21 22.08.2018

Гройсман: Ми маємо зробити все, щоб у найближче десятиліття позбутися фінансової залежності

1 хв читати
Гройсман: Ми маємо зробити все, щоб у найближче десятиліття позбутися фінансової залежності

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголошує на необхідності у найближче десятиліття позбутися фінансової залежності.

"Потрібно наголосити, що держава має бути незалежною, зокрема й фінансово. Але якщо ми подивимося на останні трохи більше ніж 10-12 років нашої незалежності, то ми побачимо, що з 2005 до 2013 року нас всіх українців завели в абсолютну залежність перед зовнішніми і внутрішніми кредиторами у вигляді держборгу, який є дуже великий ношею для національної економіки і для кожного громадянина. І саме цей борг нас стримує швидше підвищувати соцстандарти, краще забезпечувати необхідні потреби українських громадян, швидше зміцнювати нашу обороноздатність", - сказав В.Гройсман на засіданні уряду в середу.

Розповідаючи про держборг, прем'єр наголосив, що хоче "позбутися цих фінансових кайданів".

"Ми маємо зробити все, щоб найближчим часом, у найближче десятиліття позбутися фінансової залежності. Наша економіка має бути міцною і спроможною самостійно обслуговувати наші борги і зменшувати їх", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

СЕО ДТЕК на ВЕФ-2026 прагне об’єднати світову спільноту для підтримки енергетики України, доведеної "до межі зриву" атаками РФ

Раді пропонують унормувати трудове законодавство в умовах війни

Сенс Банк запустив цілодобову лінію підтримки для військових і ветеранів

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА