Інтерфакс-Україна
11:07 24.07.2018

ФДМ завів в електронну торговельну систему перші 18 об'єктів "малої" приватизації

1 хв читати
ФДМ завів в електронну торговельну систему перші 18 об'єктів "малої" приватизації

Фонд державного майна (ФДМ) за два дні завів в електронну торговельну систему перші 18 об'єктів "малої" приватизації у Львові та Житомирі, повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

"Це перші лоти, які виставляють міста, в цьому випадку - Житомир і Львів. Але за кілька днів, максимум - через тиждень лік піде на сотні", - сказав він під час зустрічі з прем'єр-міністром у ДП "Прозорро. Продажі" у вівторок.

Як зазначив голова ФДМ Віталій Трубаров, фонд має намір завершити вводити лоти в систему до четверга.

При цьому прем'єр-міністр В.Гройсман зазначив, що на найближчому засіданні Кабінету Міністрів планується розглянути пакет нормативних документів про електронні аукціони спецдозволів Держгеонадр.

"Щодо Держгеонадр. Я думаю, що післязавтра, в четвер, ми затвердимо пакет із семи постанов про вільний продаж ліцензій Держгеонадр", - сказав він.

При цьому він зазначив, що в серпні Кабмін також має намір розглянути нормативно-правові документи щодо обов'язкових електронних аукціонів стосовно деревини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА