Інтерфакс-Україна
07:21 06.06.2018

Група "Метінвест" радіє включенню її облігацій до глобальних боргових індексів ринків, що розвиваються

1 хв читати
Група "Метінвест" радіє включенню її облігацій до глобальних боргових індексів ринків, що розвиваються

Група Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи "Метінвест", позиціонує позитивний момент щодо формального включення двох своїх випусків єврооблігацій до сімейства індексів облігацій корпоративних емітентів ринків, які розвиваються (Corporate Emerging Markets Bond Index або CEMBI), що розраховуються банком JPMorgan.

Як повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок, індекси CEMBI представляють собою глобальний бенчмарк і відстежують боргові зобов'язання, деноміновані в доларах США і емітуються корпораціями ринків, що розвиваються.

Випуск облігацій з термінами погашення в 2023 і 2026 роках відбувся 23 квітня 2018 року після успішного завершення Групою угоди з рефінансування. Ці облігації були додані в індекси CEMBI з 24 травня 2018 року після їх регулярного перерахунку. Ці випуски облігацій Метінвесту відповідають критеріям для включення в індекси CEMBI, CEMBI Diversified, CEMBI Broad, CEMBI Broad Diversified і CEMBI High Yield.

"Метінвест" є вертикально-інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Підприємства групи знаходяться, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Консолідований чистий прибуток Metinvest B.V. за підсумками 2017 року зріс у 5,2 рази - до $ 617 млн грн з $ 118 млн в 2016 році.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група "СКМ" (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

Собівартість будівництва житла в Україні у 2026р помірно зростатиме у межах 10-15% – прогноз забудовників

Мінекономіки надало перші виплати по програмі підтримки рибництва на прифронтових територіях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА