Інтерфакс-Україна
17:56 16.02.2018

Гривня на міжбанку в п'ятницю знизилася до 27,03 грн/$1

1 хв читати
Гривня на міжбанку в п'ятницю знизилася до 27,03 грн/$1

 Курс гривні на міжбанківському валютному ринку в п'ятницю знизився до 27,03 грн/$1 з 26,86 грн/$1 у попередній робочий день, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дилери комерційних банків.

Котирування гривні до закінчення торгів становили 26,99-27,07 грн/$1.

Національний банк України (НБУ) цього дня аукціону не проводив.

За даними НБУ, середньозважений курс гривні на міжбанківському валютному ринку цього дня знизився до 26,9909 грн/$1 з 26,7598 грн/$1. Торговий обіг становив $402,34 млн, тоді як попереднього робочого дня - $453,12 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА