21:04 01.02.2018

"Фокстрот" інвестує 150 млн грн в оновлення 40 магазинів у 2018 році

2 хв читати
"Фокстрот" інвестує 150 млн грн в оновлення 40 магазинів у 2018 році

Мережа побутової техніки та електроніки "Фокстрот. Техніка для дому", яку розвиває Група компаній "Фокстрот" (Київ), планує в 2018 році інвестувати близько 150 млн грн в оновлення 40 магазинів, повідомила прес-служба компанії.

"У наших планах на цей рік — модернізувати всі магазини-флагмани, а це понад 40 магазинів. З наступного місяця почнемо оновлювати перші магазини", — наведено в повідомленні слова виконавчого директора мережі "Фокстрот. Техніка для дому" В'ячеслава Поврозника.

За словами комерційного директора мережі Тетяни Моїсеєнко, реконцепція передбачає поділ торговельного залу на категорійні сектори за групами товарів. Компанія також планує проводити в оновлених магазинах тематичні майстер-класи та активності для відвідувачів.

Перший оновлений магазин "Фокстрот" було відкрито 25 січня 2018 року в ТЦ "Городок" у Києві. Торговельна площа магазину становить 1,3 тис. кв. м.

Крім того, "Фокстрот" планує в 2018 році відкрити до десяти нових магазинів, повідомили в прес-службі компанії.

Мережа "Фокстрот. Техніка для дому" станом на січень-2018 налічувала 158 супермаркетів у 90 містах України торговельною площею 151 тис. кв. м. За даними на офіційному сайті, в компанії працює 5 тис. працівників. Кількість учасників програми лояльності "Фокс клуб" на грудень-2017 сягнула 7 млн людей.

ТОВ "ГК "Фокстрот" зареєстровано в 2004 р.

За даними Держреєстру, власником ГК "Фокстрот" на січень-2018 є Foxtrot Holding Overseas Limited (Нікосія, Кіпр), кінцевим бенефіціаром — Омсон Айвор (Сейшельські о-ви).

Згідно з офіційним сайтом, ГК "Фокстрот" на січень 2018 р. розвиває торговельні марки "Фокстрот. Техніка для дому", "Техношара", "Секунда" (годинниковий рітейл), DEPO't, Fantasy Town (Depot Development Group - управління нерухомістю).

Керівниками ГК є Геннадій Виходцев та Валерій Маковецький.

Статутний капітал компанії становить 160 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА