Інтерфакс-Україна
18:44 15.01.2018

Влада Туреччини анонсувала деталі будівництва нового судноплавного каналу

1 хв читати
Влада Туреччини анонсувала деталі будівництва нового судноплавного каналу

 Турецька влада розкрила деталі маршруту нового судноплавного каналу, який буде збудовано в обхід протоки Босфор, передає в понеділок Анатолійське агентство новин.

"Маршрут, який пройде через озеро Кючюкчекмедже, водосховище Сазлідере і водойму Дурусу, був обраний як найбільш відповідний Стамбульському каналу", - наводить агентство слова міністра транспорту Туреччини Ахмета Арслана.

За словами міністра, судноплавний канал протяжністю 45 км буде пов'язувати Чорне та Мармурове моря. Таким чином, він зробить менш завантаженою протоку Босфор, особливо щодо руху нафтових танкерів, зазначає агентство.

"Наразі найбільш грандіозним проектом є третій аеропорт у Стамбулі, на будівництво якого піде близько EUR10,5 млрд. Проте Стамбульський канал обжене його за вартістю", - додав А.Арслан.

Вперше ідея будівництва нового судноплавного каналу, який доповнив би Босфор, була оголошена президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом у 2011 році. Очікується, що будівництво Стамбульського каналу почнеться пізніше в 2018 році, а завершиться до 2023 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд готує додаткову допомогу 1500 грн для громадян та кешбек на пальне - Свириденко

Свириденко наголосила на необхідності підвищення темпів дорожніх робіт до 150 тис. кв. м на день до кінця березня

Уряд виділить 11,2 млрд грн з резервного фонду держбюджету на захист об’єктів критичної інфраструктури – Свириденко

Програма з МВФ націлена на більшу справедливість оподаткування та проти ухилення від нього – представниця Фонду

Виробництво бренду JUL у Броварах знищено внаслідок обстрілу РФ вночі 14 березня

НБУ за тиждень обміняв банкам $153,1 млн та EUR111 млн безготівки на готівку

Ексглава НКЦПФР Тевелєв став радником голови Комісії

Уряд відмовився від пільгових цін на газ для виробників електроенергії без тепла

Рівень заповнення газосховищ у ЄС не викликає занепокоєння — ЄК

Розпочато будівництво заводу з переробки та виготовлення кінцевої продукції з базальту на Закарпатті, інвестиції перевищили EUR30 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА