Інтерфакс-Україна
18:08 29.12.2017

Заощадження українців в III кв.-2017 зросли на 3 млрд грн

1 хв читати
Заощадження українців в III кв.-2017 зросли на 3 млрд грн

У III кварталі 2017 року прибутки населення становили 642,1 млрд грн, витрати - 639,1 млрд грн, заощадження українців зросли на 3 млрд грн, що менше в 7,7 рази порівняно з аналогічним періодом 2016 року, повідомляє Державна служба статистики в п'ятницю.

Як повідомляє Держстат, у III кварталі номінальні прибутки населення виросли на 20,2%. Дохід, що може бути використаний на придбання товарів і оплату послуг, зріс на 16,4%.

Згідно з повідомленням, реальні прибутки населення визначені з урахуванням цінового чинника, в III кварталі 2017 року збільшилися на 0,2% порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Дохід, з розрахунку на одну людину в III кварталі поточного року, становив 11,66 тис. грн, що на 1,685 тис. грн більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Витрати населення в III кварталі порівняно з аналогічним періодом попереднього року збільшилися на 25,1%.

Як повідомлялося, в II кварталі 2017 року прибутки населення становили 559,9 млрд грн, витрати - 587,5 млрд грн, заощадження українців в II кв.-2017 скоротилися на 27,6 млрд грн

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

Наступного тижня Україна завершить сезон відбору газу та зосередиться на підготовці до зими – ексміністерка енергетики

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА