10:02 08.12.2017

ВР зобов'язала Кабмін визначити оптимальний порядок реєстрації податкових накладних та зупинила систему ризиків щодо ПДВ на 2 міс.

2 хв читати
ВР зобов'язала Кабмін визначити оптимальний порядок реєстрації податкових накладних та зупинила систему ризиків щодо ПДВ на 2 міс.

Верховна Рада прийняла правки до Податкового кодексу (законопроект №6776-д) про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році, які передбачають зупинку системи ризиків з податку на додану вартість (ПДВ) на два місяці.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", згідно з прийнятими поправками, Кабінет Міністрів зобов'язаний протягом двох місяців з моменту набуття чинності закону визначити порядок зупинки реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

У тримісячний термін уряд зобов'язаний застосувати необхідні нормативно-правові акти для реалізації зазначеного закону.

На період пошуку оптимального рішення система ризиків щодо ПДВ буде зупинена, йдеться в повідомленні на сайті Мінфіну.

"Щоб бізнес не приносив втрат, Мінфін з комітетом з питань податкової та митної політики вирішили зупинити роботу системи ризиків щодо ПДВ, щоб разом з експертами, бізнесом і народними депутатами напрацювати узгоджене рішення, яке не буде нести значні ризики для всіх сегментів бізнесу та водночас буде ефективним інструментом боротьби зі схемами розкрадання ПДВ. Відповідне рішення підтримала Верховна Рада ", - йдеться в повідомленні відомства.

Як повідомлялося, раніше Мінфін визнав, що автоматична система ризиків щодо ПДВ не може на 100% відсікати реальний бізнес, і провів зустріч з представниками бізнесу на предмет вирішення цього питання. Міністерство розглядає п'ять можливих сценаріїв подальшого зміни роботи системи, серед яких - повна відмова від системи, запропонована депутатам в законопроекті №7115 повернення тестового режиму, удосконалення нинішньої системи. Також розглядаються варіанти автоматичної зупинки накладної до рішення з приводу проведення перевірки щодо неї або зупинення її в ручному режимі на час проведення перевірки комісією Державної фіскальної служби (ДФС).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА