Інтерфакс-Україна
10:47 27.10.2017

ПриватБанк і Google 1 листопада оголосять про запуск Android Pay в Україні

1 хв читати
ПриватБанк і Google 1 листопада оголосять про запуск Android Pay в Україні

 Представники ПриватБанку, Google, Національного банку України та міжнародних платіжних систем 1 листопада проведуть презентацію запуску в Україні технології Android Pay - можливість оплати смартфонів через POS-термінали з наявністю безконтактної оплати та з попередньою прив'язкою до цифрового "гаманця" банківських карт.

"Google ще на початку року не планувала впровадження Android Pay в нашій країні, однак після активної зацікавленості в розвитку сервісу з боку ПриватБанку і Mastercard, ознайомлення з технологіями банку і рівнем безготівкових розрахунків у країні, прийняла безпрецедентне рішення про позаплановиий запуск сервісу в Україні", - повідомив ПриватБанк у п'ятницю.

Фінустанова нагадує, що запущений Google у 2015 році сервіс Android Pay працює в 14 розвинених країнах світу.

За повідомленнями низки українських користувачів смартфонів, у них вже є додаток Android Pay від Google у магазині додатків Play Market.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год на першому етапі та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА