Інтерфакс-Україна
16:19 30.06.2025

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

1 хв читати
ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Державний ПриватБанк (Київ) виставить на продаж свої "безнадійні" кредити загальною сумою 5,2 млрд грн через платформу ДП СЕТАМ, торги на якій відбудуться до 30 липня 2025 року.

"ПриватБанк пропонує професійним учасникам ринку до 30 липня 2025 року зареєструватися на платформі системи електронних торгів Мін’юсту OpenMarket ДП "СЕТАМ" для придбання прав вимоги за портфелем споживчих кредитів фізичних осіб загальною заборгованістю на суму 5,2 млрд грн, яка є початковою (стартовою) ціною лоту", - повідомив на сайті банк у понеділок.

Зазначається, що портфель включає лише тіло кредиту та нараховані відсотки. Аукціон проходитиме у кілька етапів: автоматичне поступове зниження стартової ціни лота, подання закритих цінових пропозицій та відкриті ставки. Мінімальна вартість продажу лота становить 1,2% початкової ціни.

За даними Національного банку України, станом на 1 квітня 2025 року ПриватБанк займав перше місце за загальними активами - 945,4 млрд грн, або 25,2% серед 60 банків.

Як повідомлялось, ПриватБанк мав впродовж 2025 року виставити на продаж портфель безнадійних кредитів фізосіб загальним обсягом понад 5 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін утворив Міжвідомчу робочу групу з питань детінізації економіки

"Київтеплоенерго" зменшило плату за тепло за січень 2026р на 40% для 99% своїх споживачів

Свириденко: Україна оновила План для залучення понад EUR8 млрд додаткової підтримки

Суд знов відклав розгляд скарги ПГЗК на відкриття справи про банкрутство на 27 липня, колегія суддів вдруге змінилась

Держстат погіршив оцінку падіння ВВП України у I кв.-2026 до 0,6%

Arricano планує інвестувати понад 50 млн грн в оновлення генераторів в усіх своїх ТРЦ

Мінрозвитку визначило 47 перевізників, які забезпечуватимуть перевезення пасажирів на 65 міжобласних маршрутах

НБУ вчетверте поспіль послабив довідковий курс гривні до нового мінімуму – 44,9557 грн/$1

БЕБ ліквідувало мережу підпільних гральних залів у Білій Церкві

Новий очільник Прозорро.Продажі Доброван фокусуватиметься на стабільності системи, збереженні довіри та розвитку е-аукціонів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА