17:12 27.11.2024

DIM ввів в експлуатацію будинок у складі комплексу бізнес-класу Park Lake City

2 хв читати
DIM ввів в експлуатацію будинок у складі комплексу бізнес-класу Park Lake City

Компанія DIM ввела в експлуатацію будинок VITA 2.1 в еко-комплексі Park Lake City в Підгірцях Київської області, він став уже третім об'єктом, введеним в експлуатацію від початку 2024 року, повідомили в пресслужбі компанії.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна", 26 листопада 2024 року Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала Сертифікат готовності житлового будинку, що підтверджує відповідність об'єкту проєктній документації та готовність його до експлуатації. Отримання цього документа свідчить про надійність DIM, яка, незважаючи на складний економічний час, готова брати на себе зобов'язання перед інвесторами та гарантовано їх виконувати.

Будинок VITA 2.1 загальною площею 3678,1 кв. м складається з двох секцій на чотири поверхи, у ньому 30 квартир загальною житловою площею 2619,87 кв. м.

Park Lake City - сучасний заміський комплекс бізнес-класу нової формації на майже 2 тис. квартир, створюється на території понад 80 га. Компанія DIM продовжує будівництво восьми будинків VITA 2 екокомплексу бізнес-класу Park Lake City, завершення їхнього будівництва заплановано у 2025-2026 роках.

Група компаній DIM заснована 2014 року, спеціалізується на повному циклі девелопменту, включно з проєктуванням, будівництвом та управлінням нерухомістю. За цей час компанія ввела в експлуатацію 15 будинків у вісьмох ЖК, загалом 3640 квартир, побудувала понад 332,7 тис. кв. м житлових і комерційних площ. На стадії будівництва - шість житлових комплексів категорії"комфорт+" і "бізнес-клас": «"Метрополіс", Park Lake City, Lucky Land, А136 Highlight Tower, Olegiv Podil, The One.

ОСТАННЄ

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА