Інтерфакс-Україна
10:26 01.08.2024

Україна незабаром отримає $3,9 млрд бюджетної допомоги від США - Мінфін

1 хв читати
Україна незабаром отримає $3,9 млрд бюджетної допомоги від США - Мінфін

Міністр фінансів України Сергій Марченко та регіональний директор Світового банку у справах Східної Європи Боб Сом підписали угоду, згідно з якою до державного бюджету України найближчим часом надійде грант від США обсягом майже $3,9 млрд, повідомляється на сайті Мінфіну в четвер.

"Залучені кошти буде спрямовано на виплати заробітної плати вчителям, співробітникам служб швидкого реагування (ДСНС), працівникам державних органів, а також на підтримку першочергових соціальних видатків (виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим сім’ям та особам з інвалідністю)", - пояснили у відомстві.

Зазначається, що це буде перший транш прямої бюджетної допомоги від Штатів у поточному році. Загалом запланований обсяг фінансової допомоги від США на поточний рік сягає $7,8 млрд.

"Ефективна робота Уряду разом зі значною підтримкою від міжнародних партнерів дозволяють забезпечувати стабільність фінансової системи в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України. Вдячний США і команді Світового банку за співпрацю, результатом якої є мобілізація критично важливих ресурсів. Це – необхідне та своєчасне фінансування для підтримки ліквідності держбюджету", - прокоментував підписання угоди Марченко.

Уточнюється, що кошти надійдуть через проєкт Світового банку (СБ) "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні" (PEACE in Ukraine).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС безстроково заморозив російські активи - AP

Diligent Capital Partners очолила $12 млн раунд інвестицій у філіппінський необанк Tonik

Україна за 11 міс. значно знизила експорт титановмісних руд, у березні-листопаді поставок не було

Бельгія вимагає від ЄС "автономних" гарантій за кредит Україні у розмірі EUR210 млрд – ЗМІ

ТОК Gulliver частково відновив роботу

АРМА озвучила пріоритети держави в управлінні активами IDS Ukraine

Ціна на дрова для населення та соцсфери до кінця опалювального сезону не зміниться – "Ліси України"

"ТК Домашній текстиль" у грудні почала експорт продукції в Швецію і новим партнерам з Балтії та Румунії

Уряд ухвалив рішення про створення АТ "Гарантований покупець" на базі держпідприємства

Українські цукровики в 2026р будуть прагнути закріпитися на ринку ЄС, щоб забезпечити згодом його самодостатність - "Укрцукор"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА