Інтерфакс-Україна
12:41 26.06.2024

Український дім у Парижі під час Олімпіади-2024 матиме назву Volia Space - Бідний

1 хв читати
Український дім у Парижі під час Олімпіади-2024 матиме назву Volia Space - Бідний

Український дім у Парижі (Франція) під час Олімпійських ігор 2024 року називатиметься Volia Space, повідомив в. о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

"Я щасливий оголосити, що Україна матиме офіційне представництво під час Олімпійських ігор у Парижі! Український дім матиме назву Volia Space і буде осередком української волі до перемоги", - написав Бідний у фейсбуці.

Він наголосив, що цей простір стане культурним і медійним центром України, а також місцем, де "кожен зможе відчути українську волю до перемоги та стати її частиною".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Усик очолив оновлений рейтинг боксерів за версією The Ring

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

Зеленський позбавив низку спортсменів виплати державних стипендій

Бідний погодив повернення спортуніверситетів у сферу відання Мінспорту

Кабмін затвердив соціальну програму розвитку фізкультури і спорту до 2030р.

Бідний обговорив з українськими молодими спортсменами за кордоном питання контрактів і відбору в збірні

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА