Інтерфакс-Україна
06:47 25.11.2020

"Динамо" з великим рахунком програло "Барселоні" в Києві, але зберігає шанси на Лігу Європи

1 хв читати
"Динамо" з великим рахунком програло "Барселоні" в Києві, але зберігає шанси на Лігу Європи

Київське "Динамо" програло "Барселоні" з рахунком 0:4 на своєму полі в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

У складі каталонців на НСК "Олімпійський" відзначилися Сержиньо Дест, двічі Брейтвейт і Антуан Грізманн.

В іншому матчі цієї групи "Ювентус" здобув вольову перемогу 2:1 над "Ференцварошем".

Завдяки цьому результату "Динамо" зберігає хороші шанси на Лігу Європи, набравши поки 1 очко в групі, як і "Ференцварош".

 

 

ОСТАННЄ

Президент НОК закликає владу Чернівців не допустити знищення басейну в місті

В Сумах починають відновлення Палацу студентського спорту, пошкодженого внаслідок російської агресії

Україна вітає рішення FIDE щодо Росії – міністр Бідний

ФІДЕ зупинила членство Федерації шахів Росії

Мінспорту опрацьовує проєкт будівництва льодової арени в Києві

Міжнародний союз велосипедистів зняв усі обмеження з білоруських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування скасувала всі обмеження для спортсменів з РФ та Білорусі

Петиція Гераскевича про позбавлення Бубки звання "Герой України" і накладання санкцій не набрала необхідних голосів

Мінспорту: зняття обмежень з представників РФ та Білорусі є зрадою Олімпійської хартії

Європейська федерація гімнастики зняла обмеження з росіян та білорусів після рішення World Gymnastics

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА