06:55 05.10.2018

"Динамо" втратило перемогу на виїзді проти чеського "Яблунця" в Лізі Європи

1 хв читати
"Динамо" втратило перемогу на виїзді проти чеського "Яблунця" в Лізі Європи

Київське "Динамо" не змогло втримати перемогу над чеським "Яблунцем" у другому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА.

Українська команда швидко забезпечила собі перевагу в два голи на старті поєдинку завдяки голам Віктора Циганкова на 8-й хвилині і Дениса Гармаша на 14-й хвилині.

Але на 33-й хвилині господарі зусиллями Давида Говорки відіграли один гол. А на 81-й хвилині Михайло Травник приніс "Яблунцю" нічию в цьому матчі.

В іншому матчі цієї групи "Астана" обіграла "Ренн" на своєму полі з рахунком 2: 0.

Після двох турів "Астана" лідирує в групі з 4 очками, "Ренн" набрав 3 очки, "Динамо" - 2 очки і у "Яблунця" 1 пункт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Manchester United звільнить 150-200 працівників

Українці здобули 32 медалі в 11 видах спорту на "Іграх нескорених" у Канаді

Збірна України завоювала 30 медалей на Invictus Games-2025 у Канаді

Україна посіла 4-те місце у загальнокомандному заліку на ЄЮОФ-2025 у Грузії

Мінспорту і НОК не володіє інформацією про кількість українських спортсменів, які змінили спортивне громадянство

Мінспорту є бенефіціаром одного і реципієнтом двох проєктів, які фінансуються через USAID

Юнацька зимова Олімпіада-2028 пройде в італійських Альпах - НОК

Мінспорту закликає IIHF продовжити відсторонення збірних країн-агресорок з хокею від міжнародних змагань

Перші 25 тис. ветеранів уже отримують по 1,5 тис. грн на послуги спортивних клубів

Гутцайт про зміну громадянства срібного призера Олімпіади-2024 Ковтуна та його тренера: це нечесно, якщо є проблеми - їх треба вирішувати разом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА