16:44 04.03.2014

Збірна України все-таки проведе товариський матч з командою США на Кіпрі 5 березня

1 хв читати

Федерація футболу України спільно з Міністерством молоді та спорту України ухвалили рішення про необхідність все-таки провести товариський матч між збірними України та США 5 березня на Кіпрі, повідомив президент ФФУ Анатолій Коньков.

"Після заяви про скасування вильоту національної збірної на Кіпр, де має відбутися товариська гра зі збірною командою США, незважаючи на військову агресію Російської Федерації на території Автономної Республіки Крим, до мене надійшло безліч телефонних дзвінків від представників громадськості та футбольної спільноти, які виcловили різні точки зору на таке рішення. Я, як президент ФФУ і Михайло Фоменко, як головний тренер збірної, провели тривалу консультацію з міністром спорту України Дмитром Булатовим. За результатами бесіди ми дійшли спільної думки про необхідність проведення запланованого товариського матчу зі збірною США - футбольною командою країни, що стала на захист наших національних інтересів та територіальної цілісності України", - йдеться в його заяві, опублікованій на офіційному сайті ФФУ у вівторок.

"Це рішення вкрай важливо для підняття національного духу українського народу. Це рішення має об'єднати країну і продемонструвати на весь світ, як високо майорить прапор України і гордо звучить національний гімн незалежної держави", - наголосив А.Коньков.

Президент ФФУ зазначив, що товариський матч між збірними України та США відбудеться під гаслом "Світ для України!".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА