Інтерфакс-Україна
11:51 19.07.2024

Українським атлетам не потрібно буде вітати спортсменів із РФ на Олімпіаді-2024 - Гутцайт

2 хв читати
Українським атлетам не потрібно буде вітати спортсменів із РФ на Олімпіаді-2024 - Гутцайт

Національний олімпійський комітет (НОК) України домовився з міжнародними федераціями про те, щоб українські атлети не вітали спортсменів із РФ під час змагань на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі (Франція), заявляє президент НОК Вадим Гутцайт.

"Ми домовилися з міжнародними федераціями, де необхідно під час зустрічі вітати, а також після матчу вітати, що ми не вітаємо одне одного, не тиснемо руку. Ми передбачили це питання і вже домовилися", - сказав Гутцайт в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.

Він наголосив, що головне, щоб не було провокацій проти українських спортсменів.

За словами глави НОК, на Олімпійських іграх у Парижі будуть представлені 15 російських і 16 білоруських спортсменів у статусі нейтральних.

Він вважає, що російські спортсмени, яких було допущено на Ігри, найімовірніше живуть за кордоном, а не на території РФ, і виступають за іноземні клуби.

Як повідомлялося, Літні Олімпійські ігри в Парижі відбудуться з 26 липня по 11 серпня. Українські спортсмени отримали 124 ліцензії на участь в Олімпіаді-2024 у Парижі.

Збірна України буде представлена в 26 із 32 дисциплін: бадмінтон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, брейкінг, важка атлетика, велосипедний спорт (маунтенбайк і шосе), веслувальний слалом, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, артистичне плавання, плавання, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, сучасне п'ятиборство, теніс, настільний теніс, фехтування і футбол.

НОК України та Міністерство молоді та спорту України розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024 року в Парижі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінспорту: 494 спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном

Затверджено склад делегації збірної команди України для участі в зимовій Олімпіаді-2026 в Італії - НОК

Бідний вважає, що в України є великий потенціал щодо повернення міжнародного спорту в країну після війни

Мінспорту активно тримає контакт з молодими спортсменами за кордоном, але це не завжди просто - Бідний

Бідний допускає запуск грантів на навчання в університетах для видатних спортсменів з наступного навчального року

Бідний: Зміна так званого спортивного громадянства - це одиниці серед представників спорту вищих досягнень

Бідний: Маніпуляції в спорті є великою загрозою, особливо в контексті розвитку електронного беттінгу

Зарплата тренерів не є однорідною, але сфера дає достатньо можливостей для розвитку, - Бідний

Бідний: Спорт - це не найпростіший спосіб ухилитися від мобілізації

Бідний: Якщо ми не будемо їздити на міжнародні змагання в той час, як росіяни розповідають там про "рускій мір", це не принесе нам користі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА