20:58 20.06.2024

У Києві стартувала конференція TechComms Days

3 хв читати

IT Ukraine Association запрошує вас на першу в Україні конференцію, присвячену PR та комунікаціям, маркетингу, SMM та медіа у сфері IT. Захід, що відбудеться вже на цьому тижні, 20-21 червня, складається з Side Event (20 червня) та основної UTCD-конференції (21 червня). Протягом цих двох днів ви матимете унікальну можливість долучитися до мережі професіоналів, обмінятися ідеями та отримати нові інсайти для успішного ведення комунікацій у технологічному бізнесі.

 • В основний день конференції (21 червня) на вас чекає безліч дискусійних панелей, серед яких:
 • “Хто насправді просуває тех-бренд України?” - розкаже Ігор Полич, CEO, Devlight; Марина Дадінова, заступниця голови Brand Ukraine, керівниця програмного напряму.
 • “Топ-виклики 2024 року в тех-індустрії – комунікації та маркетинг” - Сергій Коноплицький, головний редактор SPEKA; Олена Ліснича, Performance Marketing Lead в EPAM Anywhere; Юлія Жулій, Head of PR, NovaPay.
 • “ШІ в комунікаціях та маркетингу” - висвітлить Стас Юрасов (модератор), CEO dev.ua; Анна Булах, голова з етики та партнерств у Respeecher; Діана Хрущова, менеджерка напряму AI в Міністерстві цифрової трансформації; Марія Лисиця, SMM&PR менеджерка OLX Україна та Центральна Азія; Владислав Ткачук, Marketing Director, GlobalLogic.

Та практичні кейс-стаді, зокрема:

 • “Креативність в тренді” -  Костя Шнайдер, Chief Creative Director, Publicis Groupe Ukraine and Czech Republic, Saatchi & Saatchi Ukraine.
 • “Побудова відносин із міжнародними медіа: як знайти win-win підхід?” -  Валерія Круцьких, Jr. Partner та PR-директорка SLOVA Tech PR.
 • “Як пояснити цінність IT-продукту за 5 секунд. Інфографіка та візуалізація як інструмент комунікації та побудови довіри” -  Станіслав Шум, засновник та CEO Top Lead.
 • У рамках Side Event (20 червня) відбудуться:
 • “Інтерв'ю навпаки”, де ви зможете розпитати редакторів, які саме теми про ІТ-індустрію їх цікавлять,  що треба вкладати в пітчинг і як побудувати довгострокові відносини із журналістами. Спікери: Марк Поллок, PR спеціаліст

Intellias, Ася Гарбузова, Lead редакторка DOU, Валентина Дудко, Редакторка вертикалі "Стартапи" Forbes Ukraine, Вікторія Бутенко, Продюсерка CNN в Україні, Віра Ворон, Керівниця MC.today, ITC.ua, Highload та комунікаційної агенції Creators Communications.

 • “Мобільні застосунки та споживач: як стати брендом в телефоні кожного українця” -  кейс-стаді від Ігоря Полича, CEO Devlight.
 • “Тренди й виклики соціальних мереж. Як убезпечити бізнес та себе?” - дискусійна панель з Оксаною Кононовою, CEO сервісу медіааналітики та моніторингу згадок у ЗМІ LOOQME, Максимом Саваневським, CEO PlusOne Social Impact, Оксаною Мороз, Засновницею волонтерської ініціативи "Як не стати овочем", Авторкою і ведучою радіо- / телепрограм з інфогігієни.
 • “Чи варто бізнесу йти в ТікТок?” - кейс-стаді від Маші Лаврової, TikTok-продюсерка в Kyiv Independent.

Детальна програма обох днів та квитки: yan.ua/l/UTCD

Приєднуйся до заходу, що стимулює трансформацію ринку IT-комунікацій в Україні! З нетерпінням чекаємо на зустріч вже наступного тижня!

Ukrainian TechComms Days 2024 організовано IТ Ukraine Association. Bank partner – UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Automotive partner – Mercedes-Benz Ukraine. Gold partner - Devlight. Silver partners - Epam Ukraine, iSpace, Logitech, Top Lead. Partners - Конгресно-виставковий центр «Parkovy», YouControl, YouScan. Charity partner – Благодійний фонд «Твоя опора».  Gift partner - Gifty. General media partners – MC.today та Looqme. Heath partner - Дніпролаб. Water partner - Трускавецька. Cocktail partner - Jack Daniel’s. Fruit partner - Mandarinki. Juice partner - Galicia. Ice Cream partner - Три Ведмеді.

Інтерфакс-Україна - інформаційний партнер

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА