16:11 02.11.2023

25 Жовтня у Києві пройшла конференція "Відновлюючи минуле, будуючи майбутнє"

2 хв читати

На події було розібрано ряд важливих тем для подальшого опрацювання, які відображають важливі аспекти відбудови та розвитку міст в Україні.

Локальна ідентичність у відбудові міст:

Анна Кирій підкреслила, що пошуки власної ідентичності є актуальним завданням для України, але це питання важливе для багатьох країн. Культура міста відображає відповідь на питання "Хто ми?", і вона є ключовим елементом відбудови. Міста повинні усвідомити свою ідею та специфіку, розглядаючи місто як бізнес і місто як головну ідею. Також, важливо враховувати взаємодію між бізнесом та містом під час відбудови.

Дослідження принципів фінансування відбудови країни:

Олександр Кіктенко підкреслив важливість експертності, боротьбу з корупцією, державні установи, фінансування та управління. Це свідчить про необхідність налагодження ефективних механізмів фінансування та контролю за витратами у процесі відбудови.

Розробка нових стандартів та містобудівний кодекс:

Сергій Распутний розповів про розробку нових стандартів та містобудівного кодексу орієнтовану на європейські практики, яка має на меті створити безпечні, функціональні, стійкі, екологічні та естетичні міста і селища. Розробка "знизу-вгору" (від громадян до влади) відображає демократичний підхід до містобудування.

 

Розробка Містобудівного кодексу України:

Ганна Бондар розглянула питання систематизації законодавчих актів, забезпечення балансу інтересів, спрямованості на європейські стандарти та принципи розробки, які включають інклюзивний процес, залучення фахівців та громадян, освітню складову та європейську модель діалогу.

Архітектурна ревізія Харкова:

Ольга Клейтман висвітлила проблеми у Харкові, включаючи ставлення до історичних пам'яток та озеленення. Це вказує на важливість збереження спадщини та зелених зон в містах.

Прозорість і відкритість у відновленні об'єктів:

Артем Гончаренко розповів про те, що забезпечення процесу відбудови прозорістю і ефективністю є важливим завданням, особливо в контексті деокупації та переселення населення. Необхідно знайти фінансові інструменти та методи відновлення, які призначені для максимальної користі для суспільства і розвитку регіону.

Архітектурна освіта для відбудови України:

Олександр Кащенко розказав про збереження принципів та традицій національної освіти в умовах воєнного і повоєнного часу, про такі цільові установки як: мотивація, реалізація та активізація.

Іван Перегінець розповів про системну програму підготовки фахівців та практичну реалізацію енергоефективного будівництва та про досвід КНУБА з впровадження ВІМ в освітній процес.

Загалом, конференція надала цінні ідеї та рекомендації щодо відбудови міст в Україні, звертаючи увагу на важливість культурної ідентичності, ефективного фінансування та прозорості у процесі відбудови.

Партнери конференції:

Агенція відбудови України, AXOR Industry (фурнітура для вікон та дверей), Київський національний університет будівництва та архітектури, Poparada.ua, RED від ЛУН, Ліга майстрів, Property times, Interfax-Україна – інформаційний партнер, Бізнес радіо груп, 5 канал, Expert club – інформаційний партнер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

5 причин, чому стежити за футболом варто на Sport.ua

Тиждень з Київською оперою на Подолі – 22 – 28 квітня

Лана Зеркаль закликає до прискорення інтеграції енергетичних ринків та залучення приватного сектору

Бейсболки: чому варто придбати та як вибрати ідеальну модель

70 тисяч літрів пального передала мережа ОККО для критичної інфраструктури Харківщини – перша віцепремʼєрка

Житловий комплекс компанії DIM "Новий Автограф" отримав поштову адресу

Від класики до стрітстайлу: різноманітність стилів у чоловічому одязі

Кримінальна відповідальність за незаконний обіг наркотиків: поговоримо чесно й без хайпу

Десантники з 80-ї ОДШБр отримали комплекс розвідки та знищення вартістю 50 млн грн від ОККО та "Повернись живим"

ЖК "Воздвиженка" звернулось до Президента та РНБО з приводу ризиків для інституту управління заарештованим майном через дії АРМА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА