14:39 10.05.2023

"Клуб Експертів" збирає переможців VII Всеукраїнського Дегустаційного Конкурсу виноробів 18 травня

4 хв читати
"Клуб Експертів" збирає переможців VII Всеукраїнського Дегустаційного Конкурсу виноробів 18 травня

18 травня 2023 року у столичному «Клубі Експертів» відбудеться яскрава подія для любителів вина - Винний Вечір «Споживча дегустація кращих крафтових вин України-2023». На заході буде представлена продукція найкращих виноробів України за результатами VIІ-го Всеукраїнського Дегустаційного Конкурсу «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні», який відбувся 1 квітня 2023 року.

За словами Президента Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє Наталії Благополучної, Винний Вечір створить можливість для кожного гостя випробувати себе в ролі винного експерта та дегустатора, отримати багатий досвід та відчути неповторні смаки кращих українських вин.

«Винний Вечір надає відмінну можливість відкрити для себе різноманітність українського вина. Можливо, ви вже знайомі з деякими з цих марок, але дегустація - це шанс відчути їх смак в новому світлі, порівняти з іншими винами, прослухати думку експертів та отримати нові знання про виноробства», - зазначила вона.

В свою чергу, засновник Клубу експертів Максим Уракін підкреслив, що дегустаційний Вечір – це подія, де можна познайомитися з однодумцями, поспілкуватися з експертами, обмінятися досвідом, ідеями та враженнями. Це місце, де створюються нові бізнес-відносини і партнерство, виникають нові ідеї та проекти.

«Великий інтерес гостей вечора викликає наш конкурс на «Краще вино Винного Вечора». Виробник найсмачнішого вина, визначеного учасниками заходу, отримає Диплом від «Клубу Експертів». Це змагання не тільки піднімає настрій, але й створює дружню конкуренцію між виробниками, заохочуючи їх до постійного вдосконалення», - наголосив він.

Крім того, на думку Максима Уракіна, на сьогодні у світі все більше людей виявляють інтерес до крафтових вин та бажають дізнатися більше про про історію та технологію виробництва цього напою напою. Такі події, як Винний Вечір, стають важливими і необхідними, вони допомагають розвивати винну культуру, відкривають нові горизонти для виноробів та споживачів, і надають величезний внесок у формування винного ринку України.

Гостям буде запропоновано дегустувати вина-переможці в супроводі з крафтовою гастрономією. У програмі вечора - ігристе рожеве вино 2021 року від ТМ «My Wine» і Едуарда Городецького, кращий Рислінг 2021 року від Володимира Сімакіна, Шардоне 2022 року від ТМ «Babchuk Winery», та багато інших. Повний список переможців VIІ-го Всеукраїнського Дегустаційного Конкурсу «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні»:

 1. Номінація «Ігристі вина» - «Ігристе рожеве, 2021», ТМ «My Wine», Едуард Городецький
 2. Номінація «Кращий Рислінг» - «Рислінг, 2021» , Володимир Сімакін
 3. Номінація «Краще Шардоне» - «Шардоне, 2022», ТМ «Babchuk Winery»
 4. Номінація «Білий місцевий сорт» - «Загрей, 2022», Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства  ім. В.Є. Таїрова
 5. Номінація «Помаранчеві вина» - «Оранж, 2021» , ТМ «Вина Ковача»
 6. Номінація « Рожеві вина» - Піно Нуар, 2021», ТМ ««My Wine», Едуард Городецький
 7. Номінація «Кращий Піно Нуар» - «Піно Нуар, 2020», ТМ «46 Parallel» - золота медаль
 8. Номінація «Краще Мерло» - «Мерло, 2020» , ТМ «NAROVYLO WINERY»
 9. Номінація «Кращий Каберне Совіньон» - «Каберне Совіньон, 2021», ТМ «Mon Crafto»
 10. Номінація «Червоний місцевий сорт» - «Аліберне, 2020», ТМ «NAROVYLO WINERY»
 11. Номінація «Червоний бленд» - «КС/КФ/Мерло, 2020», ТМ «NAROVYLO WINERY» - Гран-Прі Конкурсу (краще вино Конкурсу), 100 балів від Голови журі Рікардо Нуньєса!
 12. Номінація «Десертні вина»  - «Мускат Карпат, 2014», ТМ «Вина Ковача»

Зазначимо, що кожна номінація представляє унікальні вина, які були визнані кращими у своїх категоріях.

Вартість участі в заході – 1000 грн, що включає дегустацію всіх представлених вин та смачні кулінарні супроводи від крафтових кухарів. Така подія стане справжнім святом для гурманів та любителів вина, а також чудовою можливістю для виноробів представити свої продукти широкому колу професіоналів та цінителів вина.

Організатори Винного Вечора:

 1. Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє;
 2. Клуб експертів.

Інформаційні Партнери: Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»; Інтернет-портал Open4business.

Генеральний партнер - УКРСАДВИНПРОМ

Спікер Винного Вечора: Президент Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє, винний експерт, керівник Першої в Україні Школи сомельє -  Наталія Благополучна.

Адреса проведення заходу: м. Київ, вул. Тютюнника 51/1а
Телефон для акредитації 0661480354

Не пропустіть унікальну можливість долучитися до Винного Вечора «Споживча дегустація кращих крафтових вин України-2023». Для тих, хто цінує культуру вина, це чудова можливість зануритись у захоплюючий світ виноробства, зустрітись з тими, хто поділяє вашу пристрасть, та відкрити для себе нові горизонти смаку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА