11:00 13.05.2022

Захищати свою Батьківщину – це висока честь і величезне випробування для сучасного покоління

2 хв читати
Захищати свою Батьківщину – це висока честь і величезне випробування для сучасного покоління

Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав райони виконання бойових завдань угрупувань військ, які боронять Україну в північно-східній, східній та південно-східній операційних зонах.

За його словами, на даний час обстановка в районах виконання бойових завдань відповідними оборонними угрупованнями залишається складною, але впевнено контролюється Збройними Силами України.

Щодня ворог атакує наші оборонні позиції батальйонними та ротними тактичними групами, а також наносить вогневе ураження всіма наявними в нього вогневими засобами, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, зокрема на Харківському напрямку українські підрозділи здійснюють покращення тактичного положення.

На Сватівському, Попаснянському та Донецькому напрямках чисельними силами, які заздалегідь були накопичені, ворог здійснює намагання прорвати нашу оборону та вийти на адміністративну межу Луганської та Донецької областей.

Під час перебування на передових позиціях командувач особисто переконався, що всі військовослужбовці - від солдата до генерала виконують покладене на них завдання з відсічі збройної агресії. На всіх напрямках наші оборонці демонструють чималі подвиги та героїзм.

Протягом багатьох поколінь українські воїни здійснювали захист своєї держави, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. - Український народ століттями боровся за свою незалежність та волелюбність, але на долю сучасного покоління українців випало дуже величезне випробування щодо захисту територіальної цілісності та суверенітету України. До строю, без перебільшення, став увесь народ, щоб протистояти збройній агресії ворога. Це висока честь і велика шана кожному громадянину вільної держави, який робить свій посильний внесок у загальну перемогу.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА