Інтерфакс-Україна
15:57 15.10.2019

На Миколаївщині стартувала безкоштовна навчальна Програма з підприємництва для ветеранів АТО/ООС

2 хв читати

14 жовтня в облдержадміністрації презентовано безкоштовну навчальну Програму з підприємництва для ветеранів та учасників АТО/ООС від Київської школи економіки.

Учасники Програми отримають можливість опанувати основи бізнес-планування, маркетингу, фінансів, продажів та побудови й управління командами. Кожен матиме змогу розробити власний бізнес-план за підтримки досвідчених викладачів KSE та випускників минулих хвиль навчання.

Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів: кожен модуль - один повний навчальний день на тиждень та навчальні матеріали для самоопрацювання.

"Участь у цьому проекті для Миколаївщини є дуже важливою, адже серед миколаївських учасників АТО/ООС багато тих, хто хотів би розпочати власний бізнес, однак потребує розширення знань і підтримки у своєму починанні. Впевнений, що участь у навчальній програмі дозволить нашим захисникам швидко освоїти основи бізнес-планування, маркетингу, інших, необхідних для започаткування власної справи знань, а також допоможе втілити омріяне у життя", - коментує голова обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

Додамо, що Київською школою економіки вже було проведено чотири хвилі навчання для більш ніж 100 учасників, які разом реалізували близько 50 проектів.

П’ята хвиля програми передбачає безкоштовне навчання у Миколаєві для представників з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.

Навчання проводиться Київською школою економіки спільно з організаціями-партнерами за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО", Миколаївської облдержадміністрації та ГС "Рух ветеранів України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокат Головань: влада використовує заготовку фсб для фабрикування нової "справи" проти Порошенка

Укрексімбанк долучається до розширення співпраці у рамах спільної японсько-української платформи JUPITe

Світові реабілітаційні практики, що змінюють долі ветеранів

В українських судах лідирують порушення права на захист, - звіт IAC ISHR

Schneider Electric вдруге визнана найстійкішою корпорацією світу

Життя без меж: в Епіцентрі відбувся унікальний захід із спортивного протезування для військових

"Абсолютна відповідальність" – спільний проєкт MEGOGO та Укртелеком

"Наші люди прекрасні у своїй боротьбі" - у Києві показали виставу "Незламні"

14 березня у Києві відбудеться Саміт експортерів від Forbes – ключова подія для всіх, хто хоче масштабувати свій бізнес на міжнародні ринки

Чому важливо знати бізнес-англійську, навіть якщо ви не підприємець

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА