17:25 11.10.2023

Половина громадян України вважає, що країна розвивається у правильному напрямку, - опитування

2 хв читати
Половина громадян України вважає, що країна розвивається у правильному напрямку, - опитування

Київ. 11 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Майже половина громадян України вважає, що події в країні розвиваються в правильному напрямку, проте тих, хто поділяє таку думку, стає менше порівняно з лютим - березнем цього року.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова і презентованого в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

За даними опитування 48,7% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються в правильному напрямку. 30,5% респондентів протилежної думки, 20,8% не визначилися.

Водночас після початку повномасштабної агресії Росії проти України частка громадян, які вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, суттєво зросла (з 20% у грудні 2021 р. до 51% у вересні-жовтні 2022 р., досягнувши найвищих показників у лютому-березні 2023 р. - 61%).

38% українців вірять, що Україна здатна подолати наявні проблеми і труднощі протягом найближчих кількох років, 43% вважають, що країна може впоратися з проблемами у більш віддаленій перспективі. Лише 9% опитаних думають, що Україна не здатна подолати наявних проблем (решта - не визначилися).

У липні 2023 року ці показники становили відповідно 43%, 42% і 6%, а в грудні 2021 року відповідно 18%, 54% і 18%.

Центр Разумкова проводив дослідження 21 - 27 вересня в межах Програми сприяння громадській активності "Долучайся!" Опитування проводили методом face-to-face в областях, Києві та на територіях регіонів, які контролює уряд України і де не ведуться бойові дії. Опитано 2 016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Водночас додаткові систематичні відхилення вибірки можуть бути зумовлені наслідками російської агресії, зокрема вимушеною евакуацією мільйонів громадян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА