10:21 22.04.2021

Гройсман: До України потрібно запрошувати не Путіна, а союзників і партнерів

2 хв читати
Гройсман: До України потрібно запрошувати не Путіна, а союзників і партнерів

Україна має запрошувати на свою територію не ворога, а тих, хто її підтримує, заявив лідер політичної партії "Українська стратегія Гройсмана", екс-прем'єр Володимир Гройсман, коментуючи пропозицію президента України Володимира Зеленського зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним на Донбасі.

"Путін - віроломний ворог України, який стоїть біля наших воріт. Не можна відкривати ворота, пропонувати, щоб Путін зайшов на нашу територію і когось до чогось надихав. Він може тільки підірвати Україну і принести нам біль і страждання. Запросити до України треба наших союзників, наших друзів - президента Байдена, канцлера Меркель і президента Макрона, щоб вони на українській землі висловили свою позицію підтримки України, підтримки нашої територіальної цілісності. Це був би адекватний крок", - заявив Гройсман в ефірі телеканалу "Еспресо".

Він наголосив, що українська влада має виробляти адекватні рішення у зв'язку зі сформованою ситуацією.

"Окремо треба подякувати президенту Байдену, якого знаю особисто. Він займає чітку і жорстку позицію. І я в ній не сумнівався. Але Кремль заяв не чує! Саме тому треба продовжувати чітку санкційну політику. Вона має бути синхронізована: США і ЄС мають одночасно впроваджувати однакові санкції проти країни-агресора, яка віроломно вторглась в Україну, анексувала Крим... У Європі мають зайняти чітку позицію щодо енергетичної зброї. Йдеться про "Нордстрім-2", - зазначив Гройсман.

Метою проекту "Північний потік-2", зокрема, є залежність Європейського Союзу і знищення стабільно працюючої газотранспортної системи України.

"Треба зробити все, щоб лідери (цивілізованого світу) приїхали до України. Тут нема чого робити варварам і нашому ворогу! Над цим треба почати працювати", - уклав Гройсман.

Як повідомлялося, Зеленський запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де триває війна. У відеозверненні, поширеному у вівторок, він повідомив, що на засіданні політичних радників "нормандської четвірки" 19 квітня пролунала пропозиція зустрітися на лінії розмежування, щоб максимально прояснити ситуацію.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сергія Тюріна призначено головою Хмельницької облдержадміністрації

Шмигаль обговорив із главою МЗС Великої Британії питання економічної та енергетичної підтримки

Україна не бачить загроз у зв'язку з майбутніми виборами до Європарламенту - Стефанішина

Азербайджан візьме участь у конференції з відновлення України в Берліні

Президент Грузії закликала учасників акції протесту в Тбілісі не проявляти агресію і дочекатися майбутніх виборів

Грузія перебуває на роздоріжжі – фон дер Ляйєн про протести у Тбілісі

В Офісі президента закликали світових діячів культури підтримати Глобальний саміт миру

Кличко: Президент України несе відповідальність за управління державою, її захист і оборону і має виконувати ці функції до завершення війни

Питання кількості міністерств є політичним рішенням фракції "Слуга народу" - Немчінов

Україна вітає домовленості про делімітацію кордону між Азербайджаном та Вірменією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА