Інтерфакс-Україна
18:30 20.11.2020

В Офісі президента визнають нестачу комунікації центральної влади з мерами

2 хв читати

Центральній владі необхідно більше комунікувати з мерами, зокрема під час ухвалення рішень, пов'язаних із карантинними заходами в умовах пандемії COVID-19, вважає заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

"Для мене найголовніша проблема з мерами - нестача комунікації. З ними ніхто особливо не розмовляв, і вони особливо не розмовляли, і не могли достукатися сюди. У кожного мера є якісь бажання. Я маю на увазі, як він себе бачить далі, що він хоче далі робити тощо. Кожен індивідуальний. Але головна проблема - це нестача комунікації. Я гадаю, що ми зможемо почати нормально комунікувати, ми вже це почали робити. Але нам все ж потрібно притертися, і розуміти, як ми далі працюватимемо", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Тимошенко впевнений, що вдасться знайти точки дотику з місцевою владою. "Тому що перше - децентралізація, яка триває, і це вагомий аргумент. Але, з іншого боку, є центральна влада, і мери все одно без неї не все можуть зробити. Тобто це взаємний процес, це вигідно і їм, і нам, незважаючи на децентралізацію, до якої ми всі йдемо", - зазначив він.

При цьому заступник голови ОП вважає ненормальною демонстративну реакцію мерів низки міст на рішення Кабінету Міністрів про карантин вихідного дня. Він звернув увагу, що місцева влада у якихось випадках не бачить загальну картину, куди може розвиватися ситуація з COVID-19 у країні, а в Києві її бачать.

"Карантинні рішення, на жаль, доводиться ухвалювати, адже відповідальність лежить на прем'єрі, міністрі охорони здоров'я, вони змушені йти на такі заходи. Саме це ми намагаємося донести мерам. Так, є якісь випадки, де можна щось змінити, доробити, але загальна картина ясна. Нам доводиться на це йти. І ми в Україні не унікальні в цій ситуації, це відбувається і в Європі, і в усьому світі", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

Євросоюз має все необхідне для захисту від митних заходів США - голова ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА