Інтерфакс-Україна
17:27 05.07.2019

Запропонований на посаду голови Луганської ОблВЦА Комарницький відкидає обвинувачення в підтримці так званої "ЛНР" у 2014 році

2 хв читати
Запропонований на посаду голови Луганської ОблВЦА Комарницький відкидає обвинувачення в підтримці так званої "ЛНР" у 2014 році

Запропонований президентом України і схвалений Кабінетом Міністром на посаду нового голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ (наразі розміщується в Сєвєродонецьку - ІФ) Віталій Комарницький відкидає обвинувачення в підтримці так званої "ЛНР" у 2014 році.

"Якщо говорити про мою громадянську позицію, то з лютого 2014 року у нас в університеті розміщувалися ті Внутрішні війська, які приїхали з Хмельницької та Вінницької області забезпечувати порядок. Скажімо так, м'яко кажучи, не всі погодилися їх прийняти. Вони всі розміщувалися у мене. Ось вони у мене були до 3 травня 2014 року, коли знову ж таки не я прийняв рішення їх вивезти, переселити в аеропорт. Я був проти. Але не я приймав це рішення", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Комарницький нагадав, що в будівлю його університету 1 травня 2014 року кидали пляшки із запальною сумішшю на знак протесту через перебування там Внутрішніх військ, не давали завершити навчальний процес, було дев’ять прямих влучень по університету.

"До останньої секунди на флагштоку був прапор України, весь "поранений" уже. Тому якби у нас була якась інша позиція... Нас потім захопили, розграбували. Це було вже в серпні 2014 року. П'ятьох моїх співробітників "кидали на підвал". Так що в усьому має бути якась логіка", - розповів він.

Комарницький зазначив, що після передислокації вишу в Суми в 2014 році він за своєю ініціативою добровільно пройшов поліграф. "Мене ще обвинувачували, що нібито наш університет пізно вийшов. Але ми вийшли рівно тоді, коли нам дали команду. Ми - люди військові, і не можемо без наказу", - наголосив він.

Запропонований на посаду голови Луганської ОблВЦА підтвердив, що його молодший син Артем, колишній слідчий ГУ МВС України в Луганській області, ще в 2011 році виїхав до Російської Федерації, і з березня 2014 року він із ним не бачився. Старший син Максим - прокурор в одному з відділів у Головній військовій прокуратурі України.

Комарницький також зазначив, що в своїй біографії був депутатом місцевих рад від селищної до обласної, щоб відстоювати інтереси університету, ректором якого став у 2007 році. За його словами, з цих самих міркувань він балотувався в 2010 році до Луганської облраду за списком Партії регіонів після надходження такої пропозиції, не будучи її членом.


Повний текст інтерв'ю буде розміщено в новинній стрічці та у відкритому доступі на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА