Інтерфакс-Україна
20:30 18.01.2019

ФРН наголошує на необхідності вільного проходу суден через Керченську протоку

1 хв читати
ФРН наголошує на необхідності вільного проходу суден через Керченську протоку

РФ має забезпечити надійну навігацію суден через Керченську протоку, заявляє федеральний міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (Heiko Maas)

"Ми стурбовані ситуацією в Азовському морі. У Москві сьогодні я ще раз порушував це питання з представниками Росії, зокрема в розмові з Лавровим (глава МЗС РФ Сергій Лавров - ІФ). Я чітко дав зрозуміти, чого ми очікуємо: Росія має забезпечити надійний прохід через Керченську протоку", - сказав Г.Маас на спільній із міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним прес-конференції в п'ятницю в Києві.

"Ми чуємо, що це вже сталося. Ми хочемо, щоб це було на тривалій базі забезпечено. Криза, яка була в грудні, в такому вигляді не має більше повторитися", - додав глава німецького зовнішньополітичного відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА