Інтерфакс-Україна
08:29 15.04.2018

Кім Чен Ин пообіцяв вивести відносини КНДР з Китаєм на новий рівень

1 хв читати
Кім Чен Ин пообіцяв вивести відносини КНДР з Китаєм на новий рівень

Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що у відносинах Північної Кореї і Китаю настає "нова ера", передає його слова південнокорейське інформагентство "Ренхап".

Глава КНДР зробив цю заяву за підсумками зустрічі з керівником відділу міжнародного співробітництва ЦК Компартії Китаю Сун Тао, який у п'ятницю приїхав з візитом до Пхеньяну.

Північнокорейський лідер пообіцяв, що "традиційну дружбу між КНДР і Китаєм" чекає нова фаза розвитку, яка буде складатися в подальшому зміцненні двосторонніх відносин, обміні делегаціями високого рівня і активному співробітництві в різних областях.

Він також висловив задоволення з приводу результатів свого недавнього візиту в Китай і переговорів з Сі Цзіньпіном.

ОСТАННЄ

Волц про окуповані території України: Ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА