Інтерфакс-Україна
11:52 03.04.2017

Рада розгляне законопроект про КС у четвер - Парубій

1 хв читати
Рада розгляне законопроект про КС у четвер - Парубій

Верховна Рада у четвер планує розглянути законопроект про Конституційний суд, заявляє голова парламенту Андрій Парубій.

"Найскладніше питання – це питання Конституційного суду, який ми розглянемо в четвер", - повідомив А. Парубій на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок у Києві.

Він нагадав, що до законопроекту про Конституційний суд у другому читанні внесено понад 600 поправок.

Спікер також повідомив, що в четвер заплановано розглянути законопроекти щодо ринку електроенергії, на якому наполягає комітет. "Там 1500 правок", - повідомив А. Парубій.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", А. Парубій також знову заявив, що Верховна Рада у вівторок о 16:00 обере нових членів Рахункової палати.

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА