Інтерфакс-Україна
18:24 11.07.2016

Турчинов заявляє про зростання кіберзлочинності та кібершпигунства

1 хв читати
Турчинов заявляє про зростання кіберзлочинності та кібершпигунства

Аналіз матеріалів, які надходять на адресу Апарату Ради національної безпеки і оборони України від розвідувальних органів, Служби безпеки України, Держслужби спеціального зв'язку та захисту інформації, дають підстави стверджувати про агресію РФ проти України в кіберпросторі, заявляє секретар РНБО Олександр Турчинов.

"Російська Федерація активно здійснює агресивну політику не лише на фронті на сході України, а й у кіберпросторі, що є елементом гібридної війни проти нашої держави", - заявив О.Турчинов на засіданні Національного координаційного центру кібербезпеки, на якому було визначено першочергові заходи щодо протидії кіберзагрозам.

"Актуалізуються й інші кіберзагрози, зокрема, зростає кіберзлочинність і активізується кібершпигунство", - зазначив секретар РНБО.

Саме тому, на його думку, Національний координаційний центр кібербезпеки має стати системотворчим елементом усієї системи кібербезпеки та кіберзахисту України. "До складу центру увійшли представники ключових державних органів, які відповідають за весь спектр питань протидії широкому спектру кіберзагроз", - сказав він.

"У стислі терміни ми маємо здійснити огляд наявних сил, засобів і можливостей нарощування потенціалу реагування відповідних державних органів. Має бути чітко відпрацьовано механізм взаємодії та інформаційного обміну суб'єктів кібербезпеки у разі виявлення кібератак та кіберінцидентів", - додав О.Турчинов.

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА