12:08 24.11.2015

Кандидат на посаду мера Кіровограда Стрижаков подає до суду на міськвиборчком через оголошення результатів виборів

1 хв читати
Кандидат на посаду мера Кіровограда Стрижаков подає до суду на міськвиборчком через оголошення результатів виборів

Кандидат на посаду мера Кіровограда, самовисуванець Артем Стрижаков, має намір подавати до суду на міську територіальну виборчу комісію за оголошення результатів другого туру виборів, що відбувся 15 листопада, згідно з яким його опонент, кандидат від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Андрій Райкович, набрав більше голосів.

"Ми відкрито заявляємо про те, що у нас вкрали перемогу. Оголошення мером Кіровограда Андрія Райковича незаконно і буде оскаржуватися нами в суді. Не маючи кворуму та більшості, члени ДВК №867 і №861 від Райковича безпідставно і незаконно визнали недійсними результати виборів на дільницях, де переміг Стрижаков", - йдеться в заяві, поширеній його виборчим штабом.

"Члени ДВК від Стрижакова були усунені і не могли перешкодити бесчинству, що відбувалося на дільницях. Після цього потихеньку були оголошені результати виборів мера без урахування результатів голосування на дільницях, де переміг Стрижаков. Нахабно порушуючи закон, провладного кандидата, який програв вибори, все-таки просунули в мери. Це є відвертим свавіллям. Зараз ми подаємо відповідний позов до суду", - заявили в штабі.

Як повідомлялося, згідно з підрахунком голосів Кіровоградської міської територіальної виборчої комісії, мером обласного центру призначено А. Райковича. Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у міській територіальній комісії в понеділок, А. Райкович набрав 24 тис 435 голосів, А. Стрижаков – 24 тис 57 голосів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА