Інтерфакс-Україна
09:50 21.07.2014

Порошенко вбачає ключовим завданням припинення підтримки бойовиків на сході України технікою та зброєю - розмова з Меркель

1 хв читати
Порошенко вбачає ключовим завданням припинення підтримки бойовиків на сході України технікою та зброєю - розмова з Меркель

Президент України Петро Порошенко та федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель під час телефонної розмови дійшли згоди, що ключовим завданням є припинення постачання бойовикам на сході України важкої техніки та зброї, повідомляє прес-служба глави Української держави.

Крім того, було наголошено на важливості режиму моніторингу та верифікації під контролем ОБСЄ і на пунктах пропуску, і вздовж кордону.

П.Порошенко поінформував А.Меркель про поточну ситуацію на сході України та зусилля України для організації максимально прозорого та ефективного міжнародного розслідування терористичного акту, наслідком якого став збитий літак "Малазійських авіаліній" і загибель сотень людей.

П.Порошенко наголосив, що Україна разом із міжнародним співтовариством має дати рішучу відсіч міжнародному тероризму і зупинити тих, хто направляв терористів, забезпечував їх зброєю і продовжує їх підтримувати.

"Факти мародерства, крадіжок кредитних карток, особистих речей, те як терористи поводяться з тілами загиблих, виходить за рамки людської моралі", - зазначив П.Порошенко. А.Меркель підтвердила, що такі дії є неприпустимими.

П.Порошенко та А.Меркель домовилися і надалі контактувати для координації дій.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА