Інтерфакс-Україна
11:28 03.06.2014

ВР дала згоду на позбавлення недоторканності та затримання нардепа Царьова

1 хв читати
ВР дала згоду на позбавлення недоторканності та затримання нардепа Царьова

Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції Партії регіонів Олега Царьова.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідне рішення на засіданні у вівторок проголосували 235 нардепів.

Після цього спікер парламенту Олександр Турчинов виніс на розгляд питання про згоду українського парламенту на затримання О.Царьова й обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Це рішення підтримали 226 нардепів.

Як повідомлялося, органи прокуратури відкрили низку кримінальних проваджень стосовно депутата О.Царьова за заклики до сепаратизму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА